Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Pierwsze sukcesy pierwszoklasistów

Dnia 17 października pięcioro uczniów z klasy Ia udało się wraz z wychowawcą panią Anetą Noch do Gdańska na uroczystą galę podsumowującą konkurs plastyczny pt. ”Chopin w Gdańsku”. Całe przedsięwzięcie zorganizowane było przez Gdańskie Koło Towarzystwa im. Fryderyka Chopina. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac z czego, aż pięć zostało nagrodzonych i wyróżnionych z naszej szkoły.

Laureaci konkursu to:

Nadia Dembek -  I miejsce

Zofia Śledź – II miejsce

Michał Wietek – II miejsce

Julia Kożuch – II miejsce

Krzysztof Wróblewski – wyróżnienie.

Dodatkowym uświetnieniem uroczystości był koncert młodych pianistów z trójmiejskich szkół muzycznych, którzy wykonali utwory Fryderyka Chopina
tj. scherza, etiudy, nokturny i walce. Dużą radość sprawiło dzieciom nie tylko uczestnictwo w gali, otrzymane nagrody, ale również krótki spacer po przepięknej gdańskiej starówce.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pani Agnieszki Wróblewskiej i pana Arkadiusza Kożuch za pomoc i zaangażowanie w organizację wyjazdu.

Banery/Logo

Logo szkoły