Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Aktualności klasy I - III

Artykuły

 • Zabawa karnawałowa w klasach I – III wyróżnione

  W karnawale, w karnawale

  Dookoła wielkie bale.

  Gdy orkiestra pięknie gra,

  Dobry humor każdy ma!

  26 stycznia 2024 r. był dla nas dniem magicznym i wyjątkowym. Po raz pierwszy żegnaliśmy semestr w tanecznych pląsach w murach nowej szkoły. Bal rozpoczęliśmy od złożenia uroczystego przyrzeczenia, że ,, będziemy tańczyć, a nie podpierać ściany i świetnie się bawić”. Słowa dotrzymaliśmy!

  Czytaj Więcej o: Zabawa karnawałowa w klasach I – III
 • Spotkanie z iluzjonistą wyróżnione

  To był prawdziwy show! 16 stycznia uczniów klas I-III w świat czarów i magii porwał iluzjonista Maciej Szymański. Przedmioty znikały, pojawiały się w najmniej oczekiwanych miejscach, a niemożliwe stawało się możliwe. Zabawa w czarowanie  wszystkim się bardzo  podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta profesjonalnego magika i otrzymać duże brawa od publiczności. Iluzjonista wprowadził wszystkich we wspaniały humor. Uśmiech na twarzach dzieci nie nikł przez cały pokaz i jeszcze dłużej. Po spotkaniu wszyscy opowiadali o nieprawdopodobnych czarach w naszej szkole.

  Czytaj Więcej o: Spotkanie z iluzjonistą
 • Dzień Wesołego Kapcia wyróżnione

  10 stycznia  Samorząd Uczniowski ogłosił w naszej szkole

  „Dzień Wesołego Kapcia”.

  Tego dnia większość uczniów przemierzała szkolne korytarze w swoich ulubionych kapciach, a sam pomysł wywołał wiele radości. Codzienne obuwie szkolne zostało zamienione na śmieszne papcie - misie, pieski, zajączki, krokodylki, żabki, rekiny, tygrysie pazurki, frytki, ciżemki...

  Styczniowa pantoflowa rewia mody bardzo się wszystkim  podobała, tym bardziej, że nawet nauczyciele znaleźli w swoich szafach coś specjalnego na ten dzień. Okazało się, że naprawdę  niewiele potrzeba, aby w naszej szkole było jeszcze zabawniej.

  Czytaj Więcej o: Dzień Wesołego Kapcia
 • Klasy drugie w Wiosce świętego Mikołaja wyróżnione

  18 grudnia 2023 r. uczniowie klas drugich odwiedzili Wioskę św. Mikołaja, znajdującą się na farmie Rajskie Łąki w miejscowości Klonówka. Już po wyjściu z autokaru, dzieci zostały serdecznie przywitane przez elfy, które na początek zaprowadziły je do wiejskiej zagrody. Tam nasi drugoklasiści oglądali gołębie i z wielką radością karmili osiołka, owieczki oraz króliki. Ogromną frajdę sprawiło dzieciom branie na ręce króliczków, których w zagrodzie jest kilkanaście, a także obserwowanie egzotycznego zwierzęcia, jakim jest alpaka.

  Czytaj Więcej o: Klasy drugie w Wiosce świętego Mikołaja

Banery/Logo

Logo szkoły