Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Aktualności

Artykuły

 • Dzień Kota wyróżnione

  W minioną sobotę obchodziliśmy Dzień Kota. W naszej szkole z inicjatywy samorządu uczniowskiego zorganizowaliśmy go w piątek 17 lutego. Uczniowie chcący wziąć udział w tym dniu przynieśli „kocie maskotki" lub pomalowali twarz. Wszyscy miłośnicy kotów mogli podziwiać również gazetkę szkolną o kociej tematyce. Zrobiliśmy również wspólne zdjęcie.

  Czytaj Więcej o: Dzień Kota
 • Rekrutacja 2024/2025 wyróżnione

  Dyrektor Zespołu Szkół  w Subkowach informuje,

  że rekrutacja dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej im. Leonida Teligi w Subkowach oraz Przedszkola Samorządowego w Subkowach na rok szkolny 2024/2025 odbędzie się w dniach 04 - 27 marca 2024 r.

  Wypełnione dokumenty należy składać w sekretariacie klas I-III Szkoły Podstawowej w Subkowach, ul. Wybickiego 19 b

  od 04 marca do 27 marca 2024 r. do godz. 15.00.

  Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Rekrutacja 2024/2025

  W przypadku pytań można dzwonić pod numer telefonu 883 477 100.

  Czytaj Więcej o: Rekrutacja 2024/2025
 • GODZINA DLA MŁODYCH GŁÓW wyróżnione

  W październiku nasza szkoła rozpoczęła realizację pilotażowego programu profilaktycznego „GODZINA DLA MŁODYCH GŁÓW” Fundacji UNAWEZA, który jest odpowiedzią na rosnący kryzys psychiczny wśród młodych osób i zapotrzebowanie uczniów na otwartą rozmowę o zdrowiu psychicznym.

   

  Jest to cykl lekcji, które odbywają się raz w miesiącu, od października do końca roku szkolnego 2023/24. Scenariusze są dostosowane dla poszczególnych grup wiekowych.

  Cele programu „Godzina dla młodych głów”:

   

  Czytaj Więcej o: GODZINA DLA MŁODYCH GŁÓW
 • WARSZTATY PROFILAKTYCZNE wyróżnione

  Nasza szkoła od września bierze udział w projekcie pt. Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.

  W dniach 11 i 13 grudnia, w ramach projektu, w klasach IV-VIII zostały przeprowadzone warsztaty profilaktyczne na temat fonoholizmu. Zajęcia miały na celu wzmocnienie wśród uczniów świadomości poruszania się w sieci oraz wskazanie, jak radzić sobie z nadużywaniem nowych technologii. Omówiono blaski i cienie świata cyfrowego oraz to, jak zachowywać higienę cyfrową. Na zajęciach zostało podkreślone to, że ważne jest umiejętne tworzenie i utrzymywanie relacji realnych a nie tych wirtualnych. Uczniowie aktywnie włączali się w dyskusję oraz tworzenie ciekawych plakatów związanych z aktywnością w sieci.

  Warsztaty  przeprowadziła trenerka z Fundacji „Dbam o mój zasięg”

  Warsztaty zostały sfinansowane z funduszy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  Czytaj Więcej o: WARSZTATY PROFILAKTYCZNE
 • Dowozy szkolne - informacja na 5 stycznia 2023 wyróżnione

  W dniu 5 stycznia 2024 roku, w związku z możliwością wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych panujących na drogach informuje, że  mogą wystąpić utrudniania (opóźnienia) z dowozem uczniów do szkół. W razie ewentualnych problemów proszę śledzić stronę szkoły www.zssubkowy.pl lub zadzwonić na numer Urzędu Gminy w Subkowach 58 5368 501 wew. 38

  Czytaj Więcej o: Dowozy szkolne - informacja na 5 stycznia 2023

Banery/Logo

Logo szkoły