Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Dzień Edukacji Narodowej

13 października,  w naszej szkole, odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej zaprezentowanej przez uczniów klasy Ia i IIIa pod kierunkiem pani Anety Noch i pani Katarzyny Wierzbowskiej. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Po występie każdy z nauczycieli otrzymał dyplom i słodki upominek. W dalszej części uroczystości uczniowie wszystkich klas wzięli udział w koncercie pt. „Śpiewam dla swojej pani”. Każda z klas zaśpiewała wybrany przez siebie utwór. Występy dzieci były ciekawe i kolorowe, gdyż dodatkowo wzbogacono je o ruch sceniczny i stroje.

Na zakończenie akademii głoś zabrała p. Dyrektor Bożena Wysocka, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.   Dzień ten minął wszystkim w bardzo miłej atmosferze.

Banery/Logo

Logo szkoły