Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Akcja ,,Zbieraj Kasztana dla Bohatera Jana” w klasach I- III

                         ,,Pomagając innym pomagasz i sobie”

                          Po raz trzeci z rzędu uczniowie klas młodszych zaangażowali się w zbiórkę kasztanów na rzecz małego bohatera, 6- letniego Jasia z Banina, który walczy o lepsze życie (chłopiec nie jest w stanie poruszać się o własnych siłach, gdyż cierpi m. in. na porażenie mózgowe czterokończynowe, niewydolność oddechową i krążeniową). Środki uzyskane z tegorocznej zbiórki kasztanów zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego wózka dla Jasia, zapewniającego mu stabilizację pleców, miednicy, bioder i nóg.

Zbieraliśmy kasztany, jak tylko się one pojawiły ,,w zasięgu ręki”. Akcję zakończyliśmy 12 października, kiedy to dostarczyliśmy je do punktu zbiórki, czyli Stacji Dobrego Czasu w Tczewie.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wszystkim, którzy odpowiedzieli na ,,apel kasztanowy”, aby pomóc choremu Jasiowi. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów i ich rodzin zebraliśmy naprawdę imponującą ilość kasztanów!

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do osób, które zajęły się transportem ,,kasztanowych skarbów” do Tczewa, czyli do państwa Mirosławy i Damiana Ostrowskich oraz do pani Renaty Ćwiklińskiej. Podziękowania za pomoc należą się również pani Katarzynie Szupryczyńskiej, pani Beacie Czechowskiej oraz naszemu woźnemu, panu Markowi Różyńskiemu.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasza szkolna społeczność wraz z rodzinami należy do Drużyny Bohatera Jana.

Banery/Logo

Logo szkoły