Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Szkolny Dzień Sportu w kl. I-III pod hasłem "Jesteśmy Europejczykami"

Sport to nie tylko ćwiczenia fizyczne, to także nauka cierpliwości i współpracy w grupie. Dzięki wspólnym rozgrywkom zacierają się granice między krajami i narodami. O tym mogli się przekonać uczniowie klas I-III podczas zdrowej rywalizacji z okazji Szkolnego Dnia Sportu pod hasłem: „JESTEŚMY EUROPEJCZYKAMI”. Każda klasa reprezentowała wylosowane państwo europejskie: Polskę, Ukrainę, Francję Anglię, Włochy, Holandię. Pani wicedyrektor Bożena Wysocka wraz z zaproszonym gościem, panem Janem Juwą, nauczycielem, trenerem z powołania i zamiłowania czuwali nad losowaniem państw przez wybranych kapitanów drużyn klas I-III.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się wylosowana flaga przez każdą klasę – symbol jedności społeczności europejskiej. Podczas zdrowej rywalizacji uczniowie poczuli się  „ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI”: ludzie mają różne kultury i języki, ale wspierają się i pracują razem dla tak ważnego pokoju. Wspólna zdrowa rywalizacja i dobra zabawa,  a przede wszystkim uśmiech na twarzach dzieci był celem tego dnia. Na zakończenie uczniowie otrzymali za uzyskane osiągnięcia medale i nagrody dla wszystkich klas ufundowane przez Radę Rodziców i dyrektora szkoły  pana Waldemara Pawluska.

Banery/Logo

Logo szkoły