Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Warsztaty profilaktyczne dla klas I-III

W dniach   30.09  i  01.10. 2021  odbyły  się  warsztaty   profilaktyczne  dla uczniów klas I-III SP.  Program warsztatów był  oparty na bajce profilaktycznej Agnieszki Grzelak  pt.: „Cukierki”. Celem programu było  przybliżenie dzieciom podstawowych informacji na temat środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych, kształtowanie umiejętności zauważania i nazywania uczuć własnych  i innych ludzi, rozwijanie samodzielnego i twórczego myślenia, wzmacnianie pozytywnego obrazu samego siebie i samooceny, nauka współpracy jako formy zapobiegającej   zachowaniom    agresywnym,  kształtowanie    umiejętności    troski o własne bezpieczeństwo w relacjach z innymi, nauka postaw asertywnych wobec osób nieznajomych.

 

Warsztaty przeprowadził pan Michał przedstawiciel Centrum Działań Profilaktycznych  z   Wieliczki.   Dzieci  bardzo  aktywnie  uczestniczyły w zajęciach i  wspaniale się bawiły. Zajęcia odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Subkowach.

Banery/Logo

Logo szkoły