Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Aktualności przedszkolne

Artykuły

 • Pasowanie na starszaka wyróżnione

   14.10 w grupach 0A i 0B odbyło się bardzo ważne wydarzenie – Pasowanie na Starszaka. Po miesiącu Naszej wspólnej nauki i zabawy dzieci udowodniły, że są gotowe na to, aby otrzymać miano Starszaka! Starszak – cechuje się tym, że przestrzega ustalonych wspólnie zasad, z uśmiechem na twarzy uczestniczy w zajęciach oraz z chęcią nabywa nowe wiadomości o otaczającym świecie. I TAK WŁAŚNIE JEST – DZIECI Z GRUPY 0A I 0B KAŻDEGO DNIA UDOWADNIAJĄ, ŻE ZASŁUGUJĄ NA TO, BY NAZYWAĆ JE STARSZKAMI! Dzieci przygotowały występ, na które zaprosiły Panią Dyrektor – Bożenę Wysocką, poprosiły również Panią Dyrektor o to, by dokonała aktu pasowania. Tak też się stało – Pani Dyrektor pasowała dzieci oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy z tego ważnego wydarzenia.

  STARSZAKI – ŻYCZYMY WAM WIELU SUKCESÓW NA DRODZE NAUKI I ZABAWY W ZERÓWCE!

   

  Czytaj Więcej o: Pasowanie na starszaka
 • Zajęcia o tematyce prozdrowotnej w grupach 0a i 0b wyróżnione

  11.10 dzieci z grupy 0A i 0B uczestniczyły w zajęciach na temat zdrowego trybu życia, które poprowadziła Pani Grażyna Skoczylas – higienistka szkolna. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały pogadanki na temat tego, jak prawidłowo się odżywiać oraz ile godzin należy spać, by Nasz organizm prawidłowo funkcjonował. Starszaki wraz z Panią Grażynką wykonały praktyczne ćwiczenie dokładnego mycia rąk oraz chętnie udzielały odpowiedzi, po jakich czynnościach należy koniecznie dbać o higienę rąk.

  Dziękujemy Pani Grażynce za to, że  przeprowadziła tak ważne zajęcia z Naszymi dziećmi.

  Dbajmy o siebie i o swoje zdrowie!

  Czytaj Więcej o: Zajęcia o tematyce prozdrowotnej w grupach 0a i 0b
 • Dzień białej laski w przedszkolu wyróżnione

  Nasze przedszkole wzięło udział w kampanii społecznej „Ja nie widzę ciebie, ty zobacz mnie” poświęconej osobom słabo widzącym i niewidzącym. Tego dnia przedszkolaki mogły się dowiedzieć więcej, w jaki sposób radzą sobie w codziennym życiu osoby niewidzące. Prowadzone zostały zajęcia w formie zabaw ukazujące codzienne zmaganie się z trudnościami. Były zabawy ruchowe, rozmowy, filmiki. Każde dziecko z uwagą słuchało i chętnie brało udział we wszystkich działaniach. Mam nadzieję, że przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę i zobaczyły, że żyją wśród nas osoby, które potrzebują naszego wsparcia.

  Czytaj Więcej o: Dzień białej laski w przedszkolu
 • Dzień wynalazcy wyróżnione

  Dzień wynalazcy to nowość w naszym przedszkolu. Tego dnia dzieci brały udział w przygotowanych przez nauczycielkę eksperymentach. Każde dziecko uważnie słuchało i obserwowało, mogło dotknąć, powąchać. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem obserwowały nauczycielki, które zamieniły się w magików.  Dzieci na pewno poszerzyły swoją wiedzę i zdobyły nowe doświadczenia.

  Czytaj Więcej o: Dzień wynalazcy
 • Kolorowy dzień w przedszkolu wyróżnione

  Powitaliśmy nową porę roku – jesień. Wszystkie dzieci i pracownicy przedszkola ubrani byli w kolorach jesiennych: czerwonym, żółtym, zielonym, pomarańczowym, brązowym. Każda grupa uczestniczyła w zabawach związanym z nową porą roku. Były zagadki, zabawy ruchowe, piosenki, prace plastyczne wykonywane różnymi technikami. Każde dziecko otrzymało dyplom aktywnego uczestnictwa w powitaniu jesieni.

  Czytaj Więcej o: Kolorowy dzień w przedszkolu

Banery/Logo

Logo szkoły