Szkolny Konkurs Ortograficzny Klas Drugich wyróżnione
2 czerwca 2026
27 maja 2026 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich. Uczestniczyły w nim trzyosobowe reprezentacje poszczególnych klas, wyłonione przez wychowawców na etapie klasowym. Konkurs składał się z dwóch części: w pierwszej dzieci pisały dyktando o tematyce wiosennej, w drugiej rozwiązywały test ortograficzny (zawierający m.in. zagadki, uzupełnianki, krzyżówkę itp. zadania).

