Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Aktualności klasy I - III

Artykuły

 • Wigilie w klasach I-III wyróżnione

   Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,

   Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory…

          22 grudnia 2022 roku był dla nas dniem wyjątkowym. Świąteczny nastrój unosił się w szkole i towarzyszył wszystkim, którzy przekroczyli jej mury. A to za sprawą spotkań wigilijnych, celebrowanych w każdej klasie wspólnie z rodzicami.

  Czytaj Więcej o: Wigilie w klasach I-III
 • Dzielimy się z innymi wyróżnione

  „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,

  nie przez to, kim jest,

  lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

  Jan Paweł II

   „I Ty możesz zostać ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM - podziel się słodyczami” - to hasło akcji, w którą w czasie Świąt Bożego Narodzenia włącza się społeczność naszej szkoły od wielu lat. I tym razem nasi uczniowie, ich rodzice, a także nauczyciele nie zawiedli. Dzięki ich zaangażowaniu,  życzliwości i wielkiemu sercu udało się przygotować ponad 30 paczek ze słodyczami. Zostały one  przekazane do parafialnego zespołu CARITAS w Subkowach dla osób starszych, samotnych i chorych.

  Mamy nadzieję, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą dla obdarowanych osób bardziej radosne, szczęśliwe i słodkie.

  Czytaj Więcej o: Dzielimy się z innymi
 • Warsztaty florystyczne w klasie Ib wyróżnione

  Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Ich czar wiąże się nieodłącznie ze strojeniem choinki oraz przygotowywaniem świątecznych stroików.

  W związku z tym uczniowie klasy I b wzięli udział w warsztatach florystycznych, przeprowadzonych przez panią Małgorzatę Gądek. Ich celem było wykonanie świątecznego stroika. Dzieci ochoczo podjęły wyzwanie. Krok po kroku, instruowane przez panią Małgosię, tworzyły świąteczne ozdoby.

  Czytaj Więcej o: Warsztaty florystyczne w klasie Ib
 • Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IIIa wyróżnione

  Święta tuż, tuż … . Aby poczuć w szkole atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, uczniowie klasy III a uczestniczyli w warsztatach plastycznych, które 2 grudnia poprowadziła pani Agnieszka Czachorowska.

  Zapoznała ona uczniów z ciekawą i oryginalną techniką scrapbookingu. Organizatorka warsztatów zapewniła uczestnikom wszystkie potrzebne materiały plastyczne oraz niezbędne pomoce do wykonania pięknych kartek. W miłej atmosferze i prawdziwie świątecznym nastroju czas mijał bardzo szybko. Każdy z uczniów starał się wykonać swoje zadanie najlepiej jak potrafi. Wszystkie, wykonane w trakcie zajęć prace, przekazane zostały parafialnemu oddziałowi Caritas w Subkowach.

  Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za przygotowanie warsztatów, poświęcony czas oraz wspólną zabawę, która pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań i otworzyć serca na drugiego człowieka. To był wyjątkowy czas.

  Czytaj Więcej o: Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie IIIa
 • Sukces naszych uczennic! wyróżnione

       W dniu 1 grudnia 2022r. cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w Tczewskim Konkursie Recytatorskim  „Mój ulubiony wiersz”- kategoria klasy I-III.  Celem konkursu jest rozwój zainteresowań dzieci recytacją jako aktywną formą wypowiedzi, aktywizacja środowisk uczniowskich, popularyzacja literatury poprzez piękno słowa mówionego oraz promocja szkolnego ruchu artystycznego.

  Czytaj Więcej o: Sukces naszych uczennic!

Banery/Logo

Logo szkoły