Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Aktualności klasy I - III

Artykuły

 • Zajączek w klasie 2a wyróżnione

  Święta Wielkanocne wiążą się nie tylko z tradycyjnym święceniem pokarmów, pieczeniem mazurków, malowaniem pisanek. Z roku na rok w Polsce coraz bardziej rozpowszechnia się zwyczaj wręczania prezentów od zajączka wielkanocnego. W klasie II a, chcąc zachować tradycję, poszukiwaliśmy zajączka na terenie wokół szkoły. Przy pięknej wiosennej pogodzie zabawa była wyśmienita. Uczniowie wraz z wychowawcą dziękują Rodzicom za słodkie upominki.

  Czytaj Więcej o: Zajączek w klasie 2a
 • Przywitaliśmy wiosnę! wyróżnione

  W czwartek, 21 marca 2024 r., obchodziliśmy w naszej szkole pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.  Wszyscy uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani w kolorze zielonym. Uczniowie klasy 1b i 2a pożegnali zimę i powitali wiosnę paląc kukłę marzanny. Wreszcie przyroda może ponownie obudzić się z zimowego snu.

   

   

   

  Czytaj Więcej o: Przywitaliśmy wiosnę!
 • Kiermasz wielkanocny wyróżnione

   21 marca 2024, w szkolnej świetlicy klas 1-3, odbył się kiermasz wielkanocny. Włączyliśmy się w ten sposób w projekt ,,Świętuj z nami" Fundacji Kasisi. Zebrane pieniążki  (1043,71 zł) posłużą utrzymaniu dziecka w Sierocińcu w Zambii. Mottem wydarzenia było ,,Nic nie marnuję", dlatego   można było kupić rękodzieło wykonane przez naszych uczniów z rzeczy zbędnych oraz używane zabawki oraz upominki przyniesione przez dzieci oraz pracowników naszej szkoły. W ten sposób przedmiotom nadano drugie życie. 
  Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!
  Czytaj Więcej o: Kiermasz wielkanocny
 • Klasy III w Hevelianum wyróżnione

  7 marca uczniowie klas III uczestniczyli w wycieczce do Hevelianum w Gdańsku. W czasie wyjazdu dzieci zwiedzały Górę Gradową z XIX wiecznymi budynkami dawnego militarnego fortu oraz podziwiały panoramę miasta. Po spacerze wzięły udział w warsztatach ,,Wszystko co lata”,  w trakcie których zgłębiały wiedzę na temat lotu biernego i aktywnego.

  Czytaj Więcej o: Klasy III w Hevelianum
 • Klasy I w kinie wyróżnione

  W czwartek, 29 lutego 2024 roku, uczniowie klasy Ia i Ib udali się do kina Cinema City w Starogardzie Gdańskim na seans filmowy pod tytułem
  ,,Emma i czarny jaguar”.
  Była to doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia  więzi koleżeńskiej. 

   

  Czytaj Więcej o: Klasy I w kinie

Banery/Logo

Logo szkoły