Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Klasy drugie w Wiosce świętego Mikołaja

18 grudnia 2023 r. uczniowie klas drugich odwiedzili Wioskę św. Mikołaja, znajdującą się na farmie Rajskie Łąki w miejscowości Klonówka. Już po wyjściu z autokaru, dzieci zostały serdecznie przywitane przez elfy, które na początek zaprowadziły je do wiejskiej zagrody. Tam nasi drugoklasiści oglądali gołębie i z wielką radością karmili osiołka, owieczki oraz króliki. Ogromną frajdę sprawiło dzieciom branie na ręce króliczków, których w zagrodzie jest kilkanaście, a także obserwowanie egzotycznego zwierzęcia, jakim jest alpaka.

Z wiejskiej zagrody uczniowie udali się do magicznego domku Śnieżynki rozdającej uczucia. Zostali przez nią obdarowani tym, co najcenniejsze, czyli miłością i radością. Śnieżynka nie zapomniała też o przekazaniu wszystkim obecnym uśmiechu. Tak pozytywnie nastawieni, nasi drugoklasiści przystąpili do własnoręcznego przygotowania świątecznych pierników. Następnie odwiedzili kolejną Śnieżynkę, pozostającą w telefonicznym kontakcie ze św. Mikołajem. I wreszcie doczekali się spotkania z nim samym.

Święty Mikołaj chętnie odpowiadał na pytania dzieci, zachęcił do wspólnego kolędowania oraz robienia zdjęć. Na koniec każde dziecko mogło zdradzić swe najskrytsze marzenia, pisząc list do św. Mikołaja.

Zarówno uczniowie, jak i opiekunowie, opuszczali Rajskie Łąki pełni wrażeń, radości oraz pozytywnej, świątecznej energii.

Banery/Logo

Logo szkoły