Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

ZS Subkowy

Teatrzyk profilaktyczny dla uczniów klas I-III

15 czerwca  2023r  uczniowie klas I-III obejrzeli bajkę profilaktyczną pt.: „Tajemniczy skrzat”.  Bajka opowiadała o małej Lence, która ma problem z rozładowaniem swoich emocji i  uwielbia grać w gry komputerowe. Pewnego dnia odwiedza ją tajemniczy gość skrzat Franek, który prosi dziewczynkę o zaopiekowanie się ważnym dla skrzatów pudełkiem. Czy dziewczynka sprostała zadaniu ? Czy okazała się przyjaciółką skrzata ?  Według uczniów naszej szkoły, którzy obejrzeli przedstawienie z dużym zainteresowaniem i żywo reagowali na to, co działo się na scenie -  tak.

 

Bajka zwraca uwagę na problemy współczesnych dzieci, których często jedyną rozrywką jest oglądanie filmików na telefonie lub granie na konsolach. Dzieci cierpiących na brak wspólnej zabawy z rówieśnikami i brak przebywania na świeżym powietrzu.

Przedstawienie zaprezentowali aktorzy Teatru Kurtyna z Krakowa.

Banery/Logo

Logo szkoły