Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zespół Szkół w Subkowach - Uczymy się współpracy i uprzejmości - zajęcia w klasie Ib

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Uczymy się współpracy i uprzejmości - zajęcia w klasie Ib

22 lutego 2023 r. był dla naszej klasy dniem, który przebiegał pod hasłem: ,,Umiemy pracować razem; jesteśmy mili i uprzejmi”.

Na początku rozmawialiśmy w grupach o swoich mocnych stronach. Dzięki temu nawet osoby, które miały kłopot z ich określeniem, usłyszały od innych kilka ciepłych słów pod swoim adresem, dowiedziały się, że mają zalety.

Następnie pracowaliśmy przy stolikach, pamiętając o wzajemnej pomocy, ale też o uprzejmym odnoszeniu się do siebie nawzajem.

I tak, pozytywnie nastawieni, przystąpiliśmy do kolejnego, wspólnego zadania, jakim było założenie hodowli cebuli dymki. Każdy z nas robił to samodzielnie, ale mógł liczyć na pomoc kolegi czy koleżanki z grupy. Po zasadzeniu warzywa pamiętaliśmy o tym, aby delikatnie podlać ziemię. Na koniec ustawiliśmy doniczki na słonecznym stanowisku, czyli klasowym parapecie.

Teraz cierpliwie czekamy, aż z naszych sadzonek wyrośnie zdrowy szczypiorek, który wykorzystamy podczas robienia kanapek.

Banery/Logo

Logo szkoły