Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Dzień Dziecka i Dzień Patrona w klasach I-III

W dniu 1 czerwca 2021 roku świętowaliśmy w szkole dwa wydarzenia. Pierwsze to Dzień Dziecka, drugie – obchody Dnia Patrona.  Klasy 1-3  spotkały się na placu za szkołą. Uczniowie byli  ubrani w marynarskie kolory. Pani Katarzyna Wierzbowska przedstawiła życiorys naszego patrona. Potem wszyscy zaśpiewali piosenkę w języku angielskim pod przewodnictwem pani Katarzyny Szupryczyńskiej.

Następnie rozpoczęły się morskie konkursy. Jako pierwsi  przystąpili do nich uczniowie klas trzecich. Musieli ułożyć z liter napis: LEONID TELIGA, a następnie zapisać w ciągu 5 minut jak najwięcej wyrazów związanych z morzem. Uczniowie klas drugich mieli za zadanie ułożenie puzzli z napisem OPTY i zawiązanie marynarskich węzłów w wersji uproszczonej czyli kokardek. Uczniowie klas pierwszych układali z szablonów morski obrazek według wzoru i przelewali wodę w kubeczku.

Przerywnikami pomiędzy konkursami były piosenki o tematyce morskiej przygotowane przez każdą klasę.

Wszyscy świetnie się bawili i wspaniale spędzili czas.

Na zakończenie pani dyrektor Bożena Wysocka złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji ich święta i przekazała wychowawcom klas słodką niespodziankę dla dzieci ufundowaną  przez Radę Rodziców.

Banery/Logo

Logo szkoły