Zespół Szkół w Subkowach - Wygrany Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt!!!

Informacje

ZS Subkowy

Wygrany Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt!!!

12 maja  2022 w Gdyni Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Subkowach w wspaniałym piłkarskim stylu wywalczyły AWANS na FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI, który odbędzie się w dniach 20-23 czerwca 2022r w Głuchołazach.

XXIII Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt został rozegrany w dwóch grupach

3.SP Nowa Cerkiew

Grałyśmy "każdy z każdym" w grupie, potem mecze o miejsca.

Dziewczęta z SP Subkowy zajęły 1 miejsce w grupie B a tym samym pozostały w grze o złoto.

W finałowym meczu SP Subkowy vs SP Rychnowy w regulaminowym czasie był remis (3:3) co oznaczało dogrywkę 2x5 minut. Dogrywka była już nasza bo 2 cudowne bramki Kingi Pustkowskiej po asyscie rozgrywającej Zuzi Nadolskiej (kpt) zagwarantowały Nam wymarzony AWANS na MISTRZOSTWO POLSKI