Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Zamiast w sieci gram w unihokeja

Klasy IV -VI i klasa VIId rywalizowały dzisiaj w szkolnym gwiazdkowym turnieju unihokeja pod nazwą "Zamiast w sieci gram w unihokeja ". Dla większości zawodników był to pierwszy turniej w tej dyscyplinie, więc duże należą się wszystkim uczestnikom. Każdy dał z siebie 100% i walczył o jak najlepszy wynik dla swojej drużyny. Końcowa kolejność przedstawia się następująco: 1. VI, 2. VIID, 3.V, 4. IVB, 5. IVA. Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy. Nagrodę indywidualną MVP turnieju otrzymał Krzysiu Rajewski z klasy VI. Każdy uczestnik skorzystał z poczęstunku ufundowanego przez Gminną Komusję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Subkowach.
Podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla: dyrekcji ZS w Subkowach, Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie , GKRPA, uczniów klas sportowej.

Banery/Logo

Logo szkoły