Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Konkurs fotograficzny "Jesień w obiektywie"

Jesień w Polsce to jedna z najbardziej kolorowych pór roku. Podczas jesiennych spacerów możemy dostrzec piękno jesiennej przyrody. Nasze oczy cieszą kolorowe liście, drzewa oraz zwierzęta, dla których jesień jest czasem przygotowania się do nadejścia najtrudniejszej dla nich pory roku – zimy.

W Naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie." Zadaniem dzieci było wraz z pomocą rodzica wykonać zdjęcie ukazujące ciekawe elementy jesiennej przyrody.

 

Głównymi celami konkursu było m.in.: budzenie w dzieciach wrażliwości na piękno otaczającego świata przyrody, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności w dziedzinie fotografii. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, do organizatorów wpłynęło aż 20 pięknych i niezwykle kreatywnych prac. Wybór najpiękniejszej pracy nie był łatwy. Każda z nich była ciekawa i pomysłowa, dlatego organizatorzy jednogłośnie stwierdzili,  że każde dziecko – każde zdjęcie zasługuje na I miejsce! Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominek.

 GRATULUJEMY!!! TO BYŁY WSPANIAŁE ZDJĘCIA, KTÓRE POKAZAŁY NAM, ŻE JESIEŃ TO MAGICZNA PORA ROKU.

 DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ.

Banery/Logo

Logo szkoły