Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na stronie SIT Tramp

Artykuły

Powiększ zdjęcie

Drugi wyjazd COOLTURALNYCH!

30 grudnia 2015

Drugi wyjazd Coolturalnych


Ledwie ochłonęliśmy po solidnej dawce muzyki klasycznej w Filharmonii Bałtyckiej, a już  w niedzielny poranek 27 września kolejny wyjazd. Tym razem ruszyliśmy do sąsiedniego województwa. Kierunek Bydgoszcz! Ciekawe, czego doświadczymy tym razem?

Czytaj więcej o: Drugi wyjazd COOLTURALNYCH!
Powiększ zdjęcie Jasełka%20w%20Subkowach%202015

COOLTURALNY BĄDŹ! Jasełka w Subkowach 2015

30 grudnia 2015

SIT Tramp, którego misją jest wyzwalanie i wspieranie inicjatyw społecznych, a także aranżowanie własnych działań, jest organizatorem projektu w Gimnazjum              w Subkowach dofinansowanego w ramach programu PZU „PZU z kulturą” przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Tczewie. Koordynatorem projektu jest Joanna Kończewska – polonista i terapeuta w Gimnazjum w Subkowach, współrealizatorami działań są –          Anna Falgowska - polonista i terapeuta oraz Irena Adamiak - aktorka Teatru im. A. Sewruka        w Elblągu.

Czytaj więcej o: COOLTURALNY BĄDŹ! Jasełka w Subkowach 2015
Powiększ zdjęcie

COOLturalni w Sewrukowni!

30 grudnia 2015

W piątek, 4 grudnia, młodzież z Gimnazjum w Subkowach uczestniczyła w ostatnim już wyjeździe w ramach projektu prowadzonego przez SIT TRAMP dofinansowanego przez PZU w programie PZU z kulturą przy współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Tczewie, projektu Coolturalni. Uczestnicy obejrzeli sztukę pod tytułem „Opowieść wigilijna”              w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu.

Czytaj więcej o: COOLturalni w Sewrukowni!