Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zespół Szkół w Subkowach - Zaczarowany domek - dziękujemy rodzicom za upiększenie placu zabaw!

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Zaczarowany domek - dziękujemy rodzicom za upiększenie placu zabaw!

Nasz ogród przedszkolny wiosną, kiedy wszędzie jest zielono jest bardzo ładny, słychać śpiew ptaków, jest dużo miejsca dla dzieci. Jednak sprzęt znajdujący się na placu zabaw jest już wyeksploatowany. Za budynkiem przedszkolnym stał drewniany domek dla dzieci, który niestety wymagał drobnej naprawy. Dzięki pomocy rodziców udało się wyłożyć kostkę pod domek – praca nie była łatwa i kosztowała przybyłych rodziców kilka godzin pracy. Rodzice zaangażowali się nie tylko w położenie kostki, ale również podarowali nam kostkę, piasek i cement. Natomiast domek został zabrany przez Pana Edwarda Adamczyka (dziadka jednego z przedszkolaków).

Kiedy domek pojawił się znowu na naszym placu zabaw, wszyscy byliśmy w wielkim szoku. Przemiana była niesamowita. Człowiek ten ma „złote ręce”. Praca, którą wykonał przewyższyła nasze oczekiwanie.

Serdecznie podziękowania dla rodziców pracujących przy położeniu kostki oraz dla Anioła, który zaczarował nasz domek. Kiedy domek już stanął na kostce, rodzice upiększyli go w lampki i kwiatki do ogródka. Serdecznie dziękujemy.

Banery/Logo

Logo szkoły