Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zespół Szkół w Subkowach - Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego połączone z Dniem Mamy I Taty

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego połączone z Dniem Mamy I Taty

Chociaż słońce jasno świeci 

Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas.

Teraz wakacje czekają nas!

        We wtorkowe  popołudnie odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego połączona z Dniem Mamy i Taty.. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście.

Na początku wystąpiły trzylatki, które piosenkami i wierszykami złożyły życzenia rodzicom, a potem rozpoczął się występ pięciolatków – była to inscenizacja dotycząca wyjazdu dwóch rodzin na wakacje. Następnie czterolatki pożegnały pięciolatki wzruszającymi wierszami. Na zakończenie przedszkolnych występów pięciolatki zaprezentowały taniec – szalonego rock n rolla.. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Następnie wszystkie przedszkolaki otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplom oraz książkę. Został również rozwiązany całoroczny konkurs w grupie pięciolatków „Uśmiechnięta buźka” – gratulujemy zwycięzcom.

        Kolejne pięciolatki opuszczają mury przedszkola na Sikorskiego, by po wakacjach rozpocząć naukę w „zerówce”.   Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! :)

Banery/Logo

Logo szkoły