Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zespół Szkół w Subkowach

"Uczyć tak aby uczeń zrozumiał"

Wycieczka klas II do "Zagrody Kociewskiej" w Godziszewie

Korzystając z ostatnich słonecznych dni tegorocznego lata uczniowie klas II wraz z opiekunami wybrali się na integracyjny wyjazd do "Zagrody Kociewskiej" w Godziszewie. Na miejscu zobaczyliśmy pięknie zaaranżowane miejsce pełne atrakcji dla dzieci w otoczeniu kociewskich darów przyrody. Uczniowie, po krótkim przypomnieniu zasad panujących podczas aktywności na świeżym powietrzu, spędzili  około 3 godzin na wspólnych zabawach. 

W zagrodzie dzieci miały okazję również zwiedzić mini zoo oraz nakarmić tamtejsze zwierzęta. Wielką popularnością wśród naszych dzieci cieszyły się poduchy do skakania, mini golf, ścieżka zmysłów, czy miejsce dla poszukiwaczy "kociewskiego złota". Wszystkim wspólnym zabawom towarzyszyła bardzo miła atmosfera. Zwieńczeniem wspólnego pobytu w zagrodzie było ognisko, podczas którego uczniowie samodzielnie piekli kiełbaski. Zarówno pogoda, jak i humory dzieci podczas wyjazdu były znakomite.

Banery/Logo

Logo szkoły