Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
25 czerwca 2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 pożegnaliśmy uroczyście III klasy  gimnazjum jako absolwentów oraz nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw z paskiem reszcie klas. W tym roku wyjątkowo na sali gimnastycznej zgromadziły się klasy V-VII szkoły podstawowej oraz II i III klas gimnazjum. Były przemowy dyrektora i wójta oraz zaproszonych gości.  Spora grupa uczniów została wyróżniona przeróżnymi nagrodami i stypendiami za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Prestiżową nagrodę Primus inter pares (łac. „pierwszy wśród równych sobie” ) dla absolwentów uzyskał Marcel Czerwiński – gratulacje. Rodzice uczniów wyrózniających się w nauce i zachowaniu otrzymali listy gratulacyjne. Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!!!

15 czerwca 2018

Dowozy w ostatnim tygodniu nauki

Dowozy w ostatnim tygodniu nauki

13 czerwca 2018

Narodowo na Sportowo

"Polska dawaj" hasło reprezentacji na MS w Piłce Nożnej - zapraszamy na turniej rekreacyjno -sportowy dla wszystkich.

 W ramach obchodów 100 - lecia odzyskania Niepodległości i zbliżających się Mistrzostw Świata  w Rosji zapraszamy na turniej rekreacyjno sportowy dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

Celem jest dobra zabawa i wprowadzenie się w klimat zbliżających się Mistrzostw Świata. Zabaw zaczyna się od 7:30 i potrwa do 9:30 (hol szkolny i Orlik). Zespoły wybierają narodowości grające w MŚ w Rosji (po konsultacji mogą być zespoły międzyoddziałowe lub z wychowawcą)

Czytaj więcej o: Narodowo na Sportowo
11 czerwca 2018

Zmiana harmonogramu dowozów w dniach 14 czerwca 2018 rok

Zmiana harmonogramu dowozów w dniach 14 czerwca 2018 rok