Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Witamy na naszej stronie

Strona internetowa Gimnazju w Subkowach

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
18 kwietnia 2018

Testy gimnazjalne 18-20.04.2018 r.

Egzamin gimnazjalny 2018 rozpoczęty. W dniu 18 kwietnia, III klasy gimnazjum zmierzą się z egzaminem z części humanistycznej (historia i język polski), 19 kwietnia z matematyczno-przyrodniczej (matematyka i przedmioty przyrodnicze) , a 20 kwietnia z wybranego przez siebie języka obcego ( u nas angielski i niemiecki w dwóch częściach podstawa i rozszerzenie). Zaczynamy - powodzenia!!!

Czytaj więcej o: Testy gimnazjalne 18-20.04.2018 r.
Powiększ zdjęcie
16 kwietnia 2018

Wizyta w szkole ks. Biskupa Ryszarda Kasyny

Dnia 13 kwietnia br.  – w piątek gościliśmy w naszej Szkole ks. Biskupa Ryszarda Kasynę. Spotkanie składało się z panelu dyskusyjnego oraz słowa skierowanego przez ks. Biskupa do pracowników szkoły oraz uczniów. Wizytę uświetnił występ Anny Makowskiej i Piotra Jurczyńskiego, którzy recytowali wiersze  oraz oprawa wokalno – muzyczna  w obsadzie Marty Partyki i p. Z. Świtalli.

Czytaj więcej o: Wizyta w szkole ks. Biskupa Ryszarda Kasyny
Powiększ zdjęcie
15 kwietnia 2018

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych

 

Tereny przy II LO w Tczewie były areną Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych. W zawodach tych, które odbyły się 5 kwietnia, udział wzięli chłopcy z naszego gimnazjum. Drużyna liczyła pięć osób, każdy zawodnik miał do przebiegnięcia trasę 2 km. W zależności od zajętego miejsca na mecie uczestnik otrzymywał daną liczbę punktów – im wyższe miejsce tym mniej punktów. Drużyna, której suma punktów będzie najmniejsza wygrywa zawody.

 

Czytaj więcej o: Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych
Powiększ zdjęcie
15 kwietnia 2018

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

 

Dnia 10 kwietnia w hali II LO w Tczewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły: SP nr 2 w Gniewie, ZKiW nr 1 w Pelplinie, Sp nr 4 w Tczewie i dziewczęta z naszego gimnazjum. Po dwóch przegranych meczach z rywalkami grającymi w lidze wojewódzkiej i turniejach tj. zespołami z Pelplina i Gniewa (po 0:2) w meczu o III miejsce ulegliśmy w trzysetowym meczu 1:2 z zespołem z Tczewa.

 

Czytaj więcej o: Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt